Opublikowano Dodaj komentarz

Zacznij dobrze nowy rok

Do listy postanowień noworocznych dopisz dobrą kawę! Średnio wypijamy od 3-5 filiżanek dziennie. Zadbaj o to, aby w Twojej filiżance znalazły się tylko najlepsze mieszanki! Caffe Wasyl przedstawia swoje najlepsze ziarna, prosto do domowego ekspresu. Dlaczego warto wybrać naszą kawę? Kliknij TUTAJ 😉

Szukasz sprawdzonego ekspresu automatycznego do swojej kuchni?

  1. Melitta SOLO – 1499, 00 PLN
    Zbyt mało miejsca na kuchennym blacie odrzuca Twoje myśli o zakupie ekspresu do kawy? Melitta Solo likwiduje ten argument – 20cm szerokości sprawia, że maszyna znajdzie miejsce w każdej kuchni. W tych kilkudziesięciu centymetrach obudowy zamknięto wysokiej jakości technologię. a naciśnięciem przycisku przygotuje najpopularniejsze kawy – espresso i Twoją ulubioną kawę czarną. W pełni automatyczny ekspres do kawy – przyjemności picia kawy bez dodatków, pełnego smaku i z kremową pianką.
  2. MELITTA CAFFEO Passione – 1799,00 PLN
    Kiedy pijesz kawę oczekujesz pełni smaku? Spienione mleko w Twojej filiżance musi być idealne? Nadchodzi Melitta Passione, która oferuje zarówno pełnie smaku Twojej kawy, a zintegrowany, automatyczny spieniacz potrafi wyczarować idealnie spienione mleko do każdej kawy mlecznej.Co więcej, ten stylowy i kompaktowy ekspres do kawy pasuje do każdej kuchni.
  3. MELITTA Barista T Smart – 3599,00 PLN
    18 różnych kaw – z różnymi ziarnami kawy, zgodnie z oryginalną recepturą lub Twoim kreatywnym pomysłem. Co ty na to? To jeszcze nie wszystko! Melitta Barista T Smart pozwoli Ci przygotować ulubioną kawę za pomocą smartfona! Pobierz aplikację Melitty i w prosty sposób obsługuj swój ekspres na odległość. Dodatkowo, aplikacja zawiera szczegółową instrukcję czyszczenia. Dwie przegródki w młynku pozwolą Ci na wybór poszczególnej kawy – rano wybierz mieszankę z większą zawartością kofeiny, np. robustę 30%, a drugi młynek zasyp kawą, którą chcesz delektować się po południu, np. 100% świeżo paloną arabikę.

Najlepiej sprawdzi się ze świeżo paloną kawą. Kliknij TUTAJ i wybierz swoją ulubioną mieszankę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *