Opublikowano Dodaj komentarz

Wykładamy kawę na ławę!

Caffe Wasyl od 2011 roku działa w branży kawowej. Co to oznacza? Jako miłośnicy dobrej i świeżej kawy szukaliśmy na rynku czegoś, co zaspokoi nasze kubki smakowe. Wybraliśmy się do małej polskiej palarni, która specjalnie dla nas przygotowuje mieszanki. Od wielu lat dostarczamy naszą kawę do najlepszych restauracji i kawiarni na Śląsku. Sklep internetowy z kawą i herbatą powstał w 2019 roku, aby najlepszy surowiec był także dostępny dla klientów detalicznych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i poszerzamy naszą ofertę. Oprócz kawy i herbaty przygotowaliśmy także szeroki wybór ziół i przypraw oraz porcelanę i ekspresy.

Dlaczego warto wybrać Caffe Wasyl? Stawiamy na jakość oraz świeżość. Świeżo palona kawa jest o wiele bardziej aromatyczna. Każdy łatwo dostrzeże różnicę – wystarczy otworzyć paczkę wysokiej jakości kawy oraz kawę ze sklepowej półki. Najlepiej pić kawę świeżą, jednak nie powinno się spożywać kawy wypalonej od razu. Idealnie smakuje dopiero po kilku, a nawet kilkunastu dniach od wypalenia – dobrze jest przeczekać ten okres, aby mógł odparować z ziaren nadmiar dwutlenku węgla. Dlatego naszą kawę dostarczamy najczęściej dwa tygodnie po wypaleniu .

Caffe Wasyl to cztery podstawowe mieszanki – arabika i arabika w połączeniu z robustą w różnych proporcjach. Jeśli szukasz łagodnej, lecz aromatycznej kawy popołudniowej postaw na 100% arabiki lub z większą jej zawartością . To kawa na każdy dzień. Jeśli oczekujesz od kawy pobudzenia i dużej zawartości kofeiny, wybierz mieszanki z robustą. To kawa idealna na poranek. Masz domowy młynek? Wybierz kawę ziarnistą i przygotuj zawsze tyle świeżo mielonej kawy, ile potrzebujesz.

Wykładamy kawę na ławę! Dzięki wysokiej jakości ziaren i świeżości, nasze mieszanki idealnie sprawdzą się jako kawa czarna – espresso, doppio, americano – ale także kawa z mlekiem – cappuccino, latte, flat white lub kawa mrożona czy kawa z tonikiem. Mieszanka stworzona do wszystkich sposobów parzenia kawy w domu, jak i w lokalach gastronomicznych. Kawa po turecku, kawa po bawarsku… Caffe Wasyl sprawdzi się doskonale.

Ułatwiliśmy zakup kawy – jeśli próbujesz naszych mieszanek wybierz opcję 100 gram. Jak działa nasza wysyłka? Zobacz TUTAJ

Wybierz swoją mieszankę:
100% arabika

95% arabica i 5% robusta
80% arabika i 20% robusta
70% arabika i 30% robusta
60% arabika i 40% robusta

Poznaj historię kawy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Akceptuję Regulamin i Polityke prywatności