Dar natury: kawa

Dar natury: kawa

Od 2010 roku kupujemy zieloną kawę w miejscu jej uprawy, jest owocem rzemieślniczej pracy konkretnych osób: od zbioru po transport i wyprażenie aż po dystrybucję. Znamy tych ludzi, dzięki nim możemy zaoferować Wam mieszanki arabik oraz arabik z robustą indyjską, których nie kupicie nigdzie indziej, to doświadczenie i wiedza ludzi uczestniczących w tym procesie.

Nasz cel to zdrowa, naturalna, świeżo wypalona kawa , idealna do przygotowania po kilku, kilkunastu dniach od wypalenia: dobrze jest przeczekać ten okres, aby mógł odgazować z ziaren nadmiar dwutlenku węgla. Właśnie dlatego kawę dostarczamy naszym klientom najczęściej dwa, trzy tygodnie po wypaleniu. Kawa mielona przygotowywana jest na konkretne zamówienie z naszego sklepu online. Na każdej naszej kawie znajdziecie dokładny skład oraz datę jej wypalenia.

Nasza kawa to mieszanki czystych arabik oraz arabik w połączeniu z robustą indyjską w różnych proporcjach.

Jeśli szukasz aromatycznej, ale łagodnej kawy postaw na 100% arabiki: delikatne owocowo-orzechowe aromaty w gęstym naparze ze świeżych arabik. Jeśli oczekujesz od kawy dużej zawartości kofeiny, wybierz arabikę z robustą: kawa idealna na poranne, szybkie pobudzenie. Jeśli masz młynek wybierz kawę ziarnistą aby zmielić ją tuż przed przygotowaniem. Chcesz wypróbować wybierz opcję 250 gram. Wybierz kawę dopasowaną do Twojego rytmu:
100% arabika,

95% arabica 5% robusta, 80% arabika 20% robusta,

70% arabika 30% robusta, 60% arabika 40% robusta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję Regulamin i Polityke prywatności