Kawy filiżanka

Kawy filiżanka

„Filiżanka czarnej kawy
z ukrytym na dnie cierniem,
na lenistwo dla zabawy,
filiżanka codziennie i częściej..”

Inspirujące słowa Agnieszki Osieckiej od początku towarzyszą naszej przygodzie z kawą. Zaczęła się ona kilkanaście lat temu gdy jako miłośnicy „małej czarnej” zaczęliśmy eksperymentować z zaprzyjaźnioną krakowską palarnią kawy w poszukiwaniu smaku i wysokiej jakości świeżopalonej kawy. Owocem tych poszukiwań są dostępne w naszym sklepie on line mieszanki arabik oraz arabik z robustą indyjską, kupicie je tylko u nas.

Nasz cel to zdrowa, naturalna, świeżo wypalona kawa , idealna do przygotowania po kilkunastu dniach od wypalenia: dobrze jest przeczekać ten okres, aby mógł odgazować z ziaren nadmiar dwutlenku węgla. Właśnie dlatego kawę dostarczamy naszym klientom najczęściej dwa, trzy tygodnie po wypaleniu. Kawa mielona przygotowywana jest na konkretne zamówienie z naszego sklepu online. Na każdej naszej kawie znajdziecie dokładny skład oraz datę jej wypalenia.

Nasza kawa to mieszanki czystych arabik oraz arabik w połączeniu z robustą indyjską w różnych proporcjach.

Jeśli szukasz aromatycznej, ale łagodnej kawy postaw na 100% arabiki: delikatne owocowo-orzechowe aromaty w gęstym naparze ze świeżych arabik. Jeśli oczekujesz od kawy dużej zawartości kofeiny, wybierz arabikę z robustą bo to kawa idealna na poranne, szybkie pobudzenie. Jeśli masz młynek wybierz kawę ziarnistą aby zmielić ją tuż przed przygotowaniem. Chcesz wypróbować wybierz opcję 250 gram. Wybierz kawę dopasowaną do Twojego rytmu:


100% arabika,

80% arabika 20% robusta,

70% arabika 30% robusta