Kawa, dar natury

Kawa, dar natury

Od 2010 roku kupujemy zieloną kawę w miejscu jej uprawy, daje nam to pełną kontrolę nad wszystkimi procesami które zachodzą od momentu zbioru po dostarczenie w ręce Klienta. Kawy dostępne w naszym sklepie to autorskie mieszanki arabik oraz arabik z robustą indyjską które kupicie tylko u nas.

Nasz cel to zdrowa, naturalna, świeżo wypalona kawa , idealna do przygotowania po kilkunastu dniach od wypalenia: dobrze jest przeczekać ten okres, aby mógł odgazować z ziaren nadmiar dwutlenku węgla. Właśnie dlatego kawę dostarczamy naszym klientom najczęściej dwa, trzy tygodnie po wypaleniu. Kawa mielona przygotowywana jest na konkretne zamówienie z naszego sklepu online. Na każdej naszej kawie znajdziecie dokładny skład oraz datę jej wypalenia.

Nasza kawa to mieszanki czystych arabik oraz arabik w połączeniu z robustą indyjską w różnych proporcjach.

Jeśli szukasz aromatycznej, ale łagodnej kawy postaw na 100% arabiki: delikatne owocowo-orzechowe aromaty w gęstym naparze ze świeżych arabik. Jeśli oczekujesz od kawy dużej zawartości kofeiny, wybierz arabikę z robustą bo to kawa idealna na poranne, szybkie pobudzenie. Jeśli masz młynek wybierz kawę ziarnistą aby zmielić ją tuż przed przygotowaniem. Chcesz wypróbować wybierz opcję 250 gram. Wybierz kawę dopasowaną do Twojego rytmu:


100% arabika,

80% arabika 20% robusta,

70% arabika 30% robusta