Opublikowano Dodaj komentarz

Poznajmy się bliżej!

Cześć! Z tej strony Caffe Wasyl! 🙂

Zajmujemy się wszystkim, czego potrzeba, abyś mógł napić się najlepszej kawy i herbaty. Zaczynamy od dobrania najlepszych mieszanek, kończymy na dostosowaniu idealnego sprzętu oraz szkoleniach dla personelu (dla gastro). Znamy skład i pochodzenie herbat i kawy w naszych kubkach. Wierzymy, że dobry surowiec nie musi kosztować majątku. Działamy kompleksowo, zapewniamy nie tylko dobrą kawę i herbatę w uczciwej cenie, ale również dostęp do wszystkich urządzeń. Działamy lokalnie i dzięki temu możesz być pewny, że w razie problemów ze sprzętem lub nagłego zapotrzebowania na surowiec – będziemy w pobliżu.

W naszej ofercie znajdują się herbaty, ekspresy kolbowe, automatyczne, przelewowe oraz młynki do kawy. Zarówno nowe, jak i używane z gwarancją. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem takich producentów jak: Saeco, S.A.B Italy, Bravilor Bonamat czy Fiorenzato. Serwisujemy prawie wszystkie dostępne na polskim rynku ekspresy gastronomiczne. Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Lub spotkajmy się w naszej siedzibie! Kilka kroków od gliwickiego rynku, przy ulicy Górnych Wałów 30, w podwórku – naprzeciwko restauracji Moja Gruzja, nad lodziarnią 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Akceptuję Regulamin i Polityke prywatności